חולצות אומן

T-Sketch חולצות לגברים, נשים ונוער הינו אוסף חולצות ייחודי ובלעדי מתוך מחברת הסקיצות של האמן יונתן גל.
4 דגמים ראשונים במהדורה מוגבלת של 100 יחידות בלבד מכל דגם יצאו לאור בימים אלו.
יונתן גל הוא אמן רב תחומי מקיבוץ הגושרים שבגליל העליון הפסטורילי, מוותיקי ציירי הקירות בארץ (מעל עשרים שנות עבודה בתחום).
עבודותיו וסגנונו המגוון חיברו אותו לגופים מסחריים, גדולים ומוכרים וניתן לראות את ציוריו מעטרים קירות רבים בפאבים, מסעדות, מתחמי קניות ומרכזי מבקרים.
גם מציורי הרצפה התלת ממדיים שלו קשה להתעלם - האשליה האופטית עובדת ומשאירה רושם חווייתי חזק ומשעשע וגם הם פזורים ברחבי הארץ בעקבות פסטיבלים בינלאומיים בהם השתתף.
על אף עיסוקיו הרבים, חוזר יונתן למחברת הסקיצות שלו ומדי שבת בבוקר מתחיל שרבוט אקרעי שמתפתח לדמות דמיונית, או סיפור קטן המתחולל בעולם הדמיון החופשי. והעיקר- ללא הנחיות של לקוח וללא שום תכנים שיווקיים.
חלקם זוכים לחשיפה רשתית וחלקם נשארים חבויים במחברתו. חולצות אלו מהוות במה קטנה וצנועה לחשיפה ושיתוף עם קהל שאינו וירטואלי, אשר יוכל לרכוש ולהנות מהן ומהשפעתן על סביבתו..

אספקת המוצרים עד 14 ימי עסקים מיום ההזמנה. המשלוח מתבצע בדואר רשום באמצעות דואר ישראל.
משלוחים נעשים פעמיים בשבוע ביום שני וביום חמישי.
במקרה שהמשלוח דחוף, צרי קשר וננסה לקדם את המשלוח עד כמה שניתן.

עלויות משלוח:

דואר רשום לסניף הקרוב לביתך (לכל חלקי הארץ) - 15 ש"ח.

שליח עד הבית (לכל חלקי הארץ) - 40 ש"ח.

משלוח הפריט ממך אלינו, במקרה של החלפה או החזרה - על חשבונך

מדיניות החזרת מוצרים:
במידה ואת לא מעוניינת/מעוניין בפריט שקיבלת מכל סיבה שהיא, תוכל/י להחזיר אותו אלינו ללא דמי ביטול ולקבל החזר כספי. כל מה שתידרשי לעשות הוא לשלוח אלינו חזרה את הפריט עד 14 יום מיום קבלתו, ולוודא שלא נעשה בו כל שימוש ושלא נפל בו שום פגם/נזק. עלות המשלוח חזרה אלינו תהיה על חשבונך.

הזיכוי יתקבל תוך מקסימום 14 יום ממועד החזרת הפריט, כנגד כרטיס האשראי שממנו בוצעה ההזמנה. ההחזר יבוצע כנגד אותם התנאים של העסקה המקורית (כלומר: עסקת שבוצעה בתשלומים תזוכה בהתאם, ועסקה שחויבה באמצעות תשלום בודד תזוכה בתשלום אחד). אין צורך לפנות לחברת האשראי על מנת לבטל את העסקה - אנחנו כבר נטפל בזה בשבילך.

לקבלת פרטים נוספים ניתן ליצור קשר בטלפון: 054-7766298.

רכישה נעימה!
x

#{title}

#{text}

#{price}